poniedziałek, 3 lutego 2014

ZBIGNIEW BIENIAK-ZAGADANG

 Towarzystwo pustych głów


 Znana choć raczej mało doceniana postać polskiego rocka.Związany m.in. z Oddziałem Zamkniętym,Rezerwatem czy YokaShin.Materiał zdaje się z 1991 r.Jakościowo trochę marnie szczególnie strona B ale jest to dość unikatowa pozycja więc wrzucam dla zapoznania się.

clik


9 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe, szkoda że w mp3, ale ile można prosić aby tego nie niszczyć.
  Proszę od kilku lat. Co z tego - autor bloga ma moje prośby głęboko w dupie.
  Niech wiec sobie będzie w takim formacie - nic więcej nie mam do powiedzenia

  OdpowiedzUsuń
 2. I pisze to zatwardziały wróg mp3,który twierdził że nigdy się nie będzie zadawał z mp3 a teraz ma forum z tym formatem na pokładzie.Widać dla kasy niektórzy gotowi są poświęcić swoje zasady :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest po to aby dobrze pozycjonować stronę stronę w wynikach wyszukiwania.
  Jeszcze dwa tygodnie temu po wpisaniu w wyszukiwarce treści które znajdują się na forum, forum lądowało w wynikach wyszukiwania na trzeciej stronie - prawdopodobieństwo prawie zerowe, że ktoś kto szuka trafi na moje forum z wyszukiwarki. Trochę popracowałem nad tym i moje forum ląduje już na pierwszej stronie, jeszcze trochę nad tym popracuję i będzie lądowało na na pierwszych trzech miejscach.
  Jak nie przybywa ciekawych osób to jest nudno a nie po to w to się bawię aby nudzić się.

  OdpowiedzUsuń
 4. No a jak ktoś zaczyna z tobą polemizować to go wywalasz.Nawet jak piszą bzdury może być ciekawie.Powinieneś to znać z autopsji i ze swojej bytności na różnych forach.Choć jak się zastanowić to też cię z większości wywalili XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykład na to, że nie zawsze tak jest :

   http://www.fonoteka.pun.pl/viewtopic.php?id=814

   Usuń
 5. Dlatego założyłem swoje i teraz ja wywalam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. AU każdy wie że najciekawsze rzeczy w gógle zawsze są na trzeciej stronie, a te z pierwszej to lipne lub płatne linki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaa, tylko jest jedno małe ale, 99% szukających informacji, zaprzestaje jej szukania, po kilku linkach z pierwszej strony!

   Usuń
 7. I dlatego nigdy nic nie znajdują, a następnie piszą po forach pytania typu: a gdzie znajdę... Oczywiście na forum dostają odpowiedź że w google, a jako że forum jest już na pierwszej stronie, koło się zamyka ;P Wszystko sensowne co znalazłem w necie nigdy nie było na pierwszej karcie google.

  OdpowiedzUsuń