niedziela, 19 sierpnia 2012

HOT STUFF

Kolejny fajny zespół o historii którego nic mi nie wiadomo.Materiał nagrany w 1992 roku.Melodyjne hard-rockowo rokędrolowe granie.Coś trochę jak SHOUT.Wydaje mi się że wokalista i basista zasilili następnie szeregi zespołu Incrowd Sidneya Polaka.

clik

6 komentarzy:

 1. Piotyr zawodowo że to wrzuciłeś. To jeden z najfajniejszych materiałów jakie nie ukazały się na CD. Z Hot Stuff powstał potem Incrowd a Adasia Nowakowskiego (brat Pawła) też uwielbiam. Dla niezorientowanych rzecz konieczna do posłuchania

  OdpowiedzUsuń
 2. I jeszcze sprostowanko - to jest zespół wokalisty Incrowd - Adama i Szustera (obecnie wzięty tłumacz) a nie Sidneya. Z tego co wiem to Jarek Polak ostatni do Incrowd doszlusował bo grał z Benedkiem i na zdjęciu go nie ma :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No i te porównanie do Shout - oni byli porównywani do RHCHP - poważka

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za info.A źródła podają że Incrowd to Polak z Majchrzakiem założyli.A to porównanie to takie moje skojarzenie

  OdpowiedzUsuń
 5. Z tego co ja wiem to Majcher Na pomysł wpadł a potem Benedek im perkusistę zaproponował. Ale teraz nie dojdziesz. W każdym razie Adam to brat Pawła Nowakowskiego z Lessdressa. Ma super wokal (siedział w Stanach to się nauczył)i tylko szkoda że talent marnuje z młodym Kozakiewiczem (7 życzeń) w warszawskim Hard Rocku

  OdpowiedzUsuń
 6. co za idiota edytował wkładkę tej kasety że teraz praktycznie nie można przeczytać ani textów ani tytułów utworów?? nie można już normalną czcionką napisać żeby było czytelne..... Nawet zespoły black metalowe mają czytelniejsze wkładki.

  OdpowiedzUsuń