wtorek, 7 sierpnia 2012

DYPLOM

Dzień dobry

Witam po kilku dniach leniuchowania :).
Pozycja dość ciekawa a niestety bardzo mało o tym wydawnictwie można gdziekolwiek poczytać.Jest to projekt Wojtka Pilichowskiego powołany do życia gdzieś na początku lat 90-tych.
I mały cytacik - "Równolegle realizowałem swój projekt-supersesję. Nazwałem to Dyplom. Zaprosiłem wielu muzyków: Janka Borysewicza, Janusza Skowrona, Zbyszka Lewandowskiego, Marka Raduli, Jorgosa Skoliasa, Mietka Szcześniaka, Darka Kozakiewicza. Tak sobie kombinowałem. Graliśmy kompozycje moje i kolegów. Dzięki firmie Bogdan Studio mając 22 lata mogłem być producentem albumu. Miałem otwarty budżet jeśli chodzi o studio. Dorwałem się do tego jak małpa do brzytwy, mogłem skakać ze stylistyki w stylistykę. Mam nadzieję, że będzie z tego kiedyś płyta, bo wydaliśmy jak dotąd tylko kasetę''.

clik

4 komentarze:

 1. Szkoda,że w mp3. Nie dlatego, że lubię nie w mp3. Szkoda w ogóle.

  OdpowiedzUsuń
 2. To przecież 10 minut więcej pracy, a będzie grało tak jak grać powinno.
  Nie dlatego, że ja tym chcę handlować - 8/10 i tak chce takie materiały w mp3 - na takie zapytania w ogóle nie odpowiadam.
  Szkoda w ogóle, tak niszczyć nagrania.
  Nie żal ci? Przecież samo zgranie, podział na nagrania, napisanie wpisu na blogu to trochę pracy jest. Przy tym, dodatkowe 10 minut więcej na wysłanie, nie w mp3, to niewiele zmienia jeśli idzie o czas poświęcony.
  Zmienia jednak, diametralnie efekt końcowy.
  Warto? Tak niszczyć końcowy efekt swojej pracy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie to specjalnie nie przeszkadza a reszta ludzkości niech ma pretensje do ciebie

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie tam tez specjalnie nie przeszkadza...a tak po za tym,swietna muza,warto posluchac i to nie tylko jeden raz!.Pozdrowionka L.D

  OdpowiedzUsuń