piątek, 25 maja 2012

HARDTIME

Kolejna dawka hard-rockowej muzy tyle że tym razem zespół raczej mnie znany (przynajmniej mnie).Gdyby ktoś coś o nich wiedział zapraszam do podzielenia się informacjami w komentarzach.Materiał z 1995 roku.

clik

7 komentarzy:

 1. Dzięki, takie perełki są najlepszym ozdobnikiem tego bloga:) Trochę słaba jakość i jakoś nie pasuje mi wokal ale i tak dzięki bo pewnie nigdzie indziej nie dałoby się tego usłyszeć. James817

  OdpowiedzUsuń
 2. długo szukałem tej płyty. Dzięki

  OdpowiedzUsuń
 3. zespół z Wrocławia, podopieczni Arka Marczyńskiego z Anteny Krzyku, przez chwilę było cos o nich słychać, grali koncerty jako support Nomeansno w Polsce i chyba nie tylko: ja ich widziałem w Krakowie w czerwcu 1996 w takiej roli i był to ostatni moment, kiedy cokolwiek o nich słyszałem. zagrali, co tu gadać, nijako. tacy Something Like Elvis, którzy też supportowali Nomeansno, byli o trzy klasy lepsi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nagrali coś poza tą kasetą i 4-utworowym demem?

  OdpowiedzUsuń
 5. z Wałbrzycha zespół

  OdpowiedzUsuń
 6. hahaha. Nowa Ruda ściślej. Na garach Lechosław Palczak, pracownik i opiekun zespołów z domu kultury w Nowej Rudzie, akustyk, realizator dzwieku. mega fachowiec. w tamtych czasach udzielał sie jeszcze w Ulisses https://www.youtube.com/watch?v=RIRk2Q90TWI , Necrophil

  Zobacz więcej na: http://www.wykop.pl/link/1237247/taka-tam-wkladka-z-kasety-pewnego-polskiego-zespolu-deathmetalowego/ Wyborowa Blues i wielu innych. pozdrowienia dla Lecha i Ekipy z Nowej Rudy !!!

  OdpowiedzUsuń