środa, 30 maja 2012

GATEWAY

Instead Of Sleep

Zespół goszczący już kiedyś na blogu ale ponieważ są oni dla mnie cały czas zagadką a wcześniej nikt nic nie dopisał do posta to odkurzyłem jeszcze taką kasetkę i może znajdzie się ktoś kto wie coś ciekawego na temat zespołu.Metalowo thrashowe granie,materiał nagrano w 1994 r.

clik

5 komentarzy:

 1. to była grupa z Bydgoszczy z tego go się orientuję grali go 95-56 roku a ta kaseta to jest ich drugi materiał.
  Poza tym ich gitarzysta DĘBA vel Zwierz grał w reaktywowanym Abaddonie w latach 2001-2005 i nagrał też z nimi płytę "Godzina Krzywd".
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. oo wielkie dzieki za to znalezisko. dla mnie to też zespół - zagadka. chętnie obadam. zdrówko!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja także dziękuję za ten materiał i przy okazji mam prośbę o reupload "Waiting for..."

  OdpowiedzUsuń
 4. Niby zespół metalowy a największe źródło o zespołach metalowych, Metal Archives milczy o tym zespole. Z tym thrashem to bym się nie zgodził.Raczej takie bardziej heavy granie, ale bardziej nowoczesne, bujane i do tego z wieloma nowoczesnymi elementami (Np. w utworze nr 2). Wokal jak czasami zacznie się gardłowo drzeć, to wychodzi to okropnie. Jest kilka ciekawych zagrywek,a le cały materiał (w moim osobistym odczuciu) na jedno odsłuchanie i odstawienie. Ale ogólnie ciekawostka warta uwagi. Dzięki Piotyr i Pozdrawiam :) Jaymz817

  OdpowiedzUsuń
 5. Też uważam że to nie jest czysty thrash,ale wydaje mi się że pewne elementy są dlatego określiłem to jako metalowo-thrashowe a nie thrash-metal :)

  OdpowiedzUsuń