niedziela, 1 kwietnia 2012

BRUTAL  Zespół już z nazwy sugeruje co gra :).I faktycznie jest to na swój sposób muzyka dość brutalna.Dla tego kto przesłucha całość za pierwszym razem SZACUN.
Grupa powstała w Suwałkach gdzieś na początku lat 90-tych i jest to Ich pierwszy album.
clik

12 komentarzy:

 1. Prima aprilis - Prima aprilis:-)) Pozdrawiam L.D

  OdpowiedzUsuń
 2. A co masz dla tych którzy przesłuchali dwa razy pod rząd i ciągle im mało?

  Taki żarcik z okazji 1 kwietnia? Ja się jedna nabrać nie dałem, bo jak Suwałki, i wydawca Brawo to w ciemnie było wiadomo czego można się spodziewać. Ale, nie spodziewałem się, że będzie to aż takie dobre. Wokalista jest poza wszelką konkurencją, od jutra zaczynam śpiewać, jeśli on może to i ja. ;-)
  Ciekawie grają, dużo dzieje się, ciekawa stereofonia, kultowe brzmienie klawiszy, plus jeszcze dodatkowe efekty zanikania dźwięku w kanałach. KLASYKA GATUNKU!
  Tak jak mp3 nie trawię to to sobie zostawię, bo pewnie na flaca nie ma co liczyć?

  "jestem sobie świerszczem i na skrzypcach gram" i ten zaśpiew dancingowy.
  "mam złamane serce, odłamałem sobie sam"

  Boskie! Więcej takich pozycji poproszę!

  Ciekawe z którego to roku, numer katalogowy- ale czy to numer? - wskazuje że to bliżej roku 1995, niż roku 1990. ale pewności nie mam

  OdpowiedzUsuń
 3. No oczywiście że to w ramach żartu :)
  Coś tego typu pewnie czasami zapodam choć nie mam za wiele pozycji.Co do roku to pewności nie mam ale po tej kasecie jeszcze coś wydali a zakończyli działalność bodaj w 1996 więc debiut mogli mieć na początku 90-tych lat,ale pewności nie mam

  OdpowiedzUsuń
 4. to "coś" by mnie interesowało

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie sobie słucham taką śmieszną kasetkę tyle że jakościowo nie za ciekawa natomiast muzycznie to nawet i mnie się kilka numerów podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sprawdziłem dziś, numer umieszczony na kasecie sugeruje, że to rok 1992, mam kilka pozycji sprzed i po tym numerze na których widnieje rok 1992.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na archiwum jest hasełko :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Każdy plik na blogu ma hasełko,do każdego hasełko jest takie samo i jest podane na stronie głównej do publicznej wiadomości

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety to hasło nie działa. Chyba że ja czegoś nie rozumiem.

  OdpowiedzUsuń
 10. A na pewno wpisujesz brak ?

  OdpowiedzUsuń
 11. gdyby spiewali po angielsku i z lepszą produkcją, to hipsteria by się pałowała, że to joy division, pet shop boys czy inne szajsowate depesze;)
  dzięki za wrzutkę,
  pozdro dla kumatych

  OdpowiedzUsuń