niedziela, 3 lutego 2013

INSIDE

Performance

Dzisiejszy post powinien zadowolić tych ,którzy lubią gdy coś się w muzyce dzieje.Ten materiał to jak dobry film gdzie następują zaskakujące zwroty akcji.Muzyka ogólnie rockowa tyle że z domieszką wielu innych stylów.Kaseta z 1994 roku.

clik

7 komentarzy:

 1. O! Silverton, kupiłem ostatnio wydawnictwo tego wydawcy, na CD, za 1 złotych polskich.
  Zaintrygował mnie zespół wykonujący nagranie numer 5. Nic o zespole nie wiem.
  ps: skończ tym empeczy ;-)

  http://img46.imageshack.us/img46/4932/dsc00319ps.jpg

  OdpowiedzUsuń
 2. Zespół Quart to dosyć znana kapela.Nawet coś tam Ich mam.Ale najciekawsze jest że piszesz " Nic o zespole nie wiem" a przecież u piotraK udzielałeś się w poście o tym zespole.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prezes to z tych pamiętliwych. ;-)
  Rzeczywiście, tak było, cóż to za piękny był czas, poprosiłeś o płytę w jednie słusznym formacie i była. A potem mi odbiło i się skończyło.
  Widać, płyta jest nie warta uwagi, bo już po 3 latach zdążyłem zapomnieć, że kiedyś jej słuchałem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wpis po korekcie -;)

  "Dzisiejszy post powinien zadowolić tych, którzy lubią gdy coś się w muzyce dzieje. Ten materiał, to jak dobry film, gdzie następują zaskakujące zwroty akcji. Muzyka ogólnie rockowa, tyle, że z domieszką wielu innych stylów. Kaseta z 1994 roku.
  Interpunkcja, spacja, itp, itd. Nie tylko jest, dużo czytelnej, można, poprzez, stosowne użycie interpunkcji, przekazać emocje. Jak wszystko jest napisane ciurkiem, to trudno rozszyfrować, co piszący miał na myśli.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście, to co napisał Prezes, jest daleko, bardzo, nie gramatyczne. To inna para kaloszy. Wpierw wyprostujmy interpunkcję, to bardzo ważne.

  OdpowiedzUsuń
 6. To nie jest blog ortograficzny i nie specjalnie się do ortografii przykładam (od początku szkoły miałem mocno erotyczny stosunek do ortografii i żadnej polonistce nie udało się tego zmienić)i od innych też tego specjalnie nie wymagam.Czepiasz się tego już któryś raz więc po raz kolejny grzecznie proszę - weź się odpierdol

  OdpowiedzUsuń