wtorek, 3 lipca 2012

MAŁGORZATA OSTROWSKA

Alchemia

Wokalistka zespołu LOMBARD w swoim pierwszym solowym materiale z 1999 roku.

clik

10 komentarzy:

 1. Moze cos z podziemia teraz,a nie ciagle ta komercyjna papke wystawiasz.Miłą lekka i przyjemna.Nastawiona za duzą sprzedaż.Może teraz coś wartościowego i szczerego z małych wytwórni...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten tydzień taki będzie,bo to początek wakacji i musi być miło ale na przyszły będzie coś mocniejszego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niech ci będzie, że to pierwszy solowy z roku 1999, bo przecież wiadomo, że był jeszcze pierwszy solowy z roku 1993. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zastanawiające, jak długo ludzie identyfikuja "niwielkośc" wytwórni z niekomercyjnością, wartoscią o szczerosci nie wspominając... a przeca już 25 lat temu "małe wytwórnie" trzepały ostry gwiazdorski kesz:) wystarczy tylko sprawdzić, dla kogo nagrywali Kylie Minoque, DM, Erasure, New Order, Prince, Rick Astley...

  OdpowiedzUsuń
 5. Noż, ja właśnie w sprawie tego albumu pani Ostrowskiej z 1993 roku... Czy ktoś może mógłby udostępnić?? Dostęp do tej płyty jakoś strasznie ciężki jest... Może ktoś z czytających posiada??
  PS. Te utworki z Acid Drinkers :-))) Pomysł niewąski....

  OdpowiedzUsuń
 6. Pisząc o tym -pierwszy- chodziło mi że taki bardziej autorski bo ten wcześniejszy to swego rodzaju składanka

  OdpowiedzUsuń
 7. Ewentualnie dla chcącego mogę ją jeszcze tu podrzucić

  OdpowiedzUsuń
 8. "Chcący" potwierdza "chcenie" w dalszym ciągu. Dysponuję tylko kiepską zgrywką w kalibrze 128. Buczy i pierdzi okrutnie, słuchać się nie za bardzo da. Z góry dziękuję i pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. To ta obiecana Ostrowska z 1993 r.
  http://www.mediafire.com/?ucvccdnatc99h9z

  OdpowiedzUsuń
 10. "Chcący" bardzo dziękuje. Żałuję tylko, ze nie mam możliwości technicznych aby się odwdzięczyć (np. podrzucając zgrywkę jakiegoś ciekawego materiału z przeszłości. Tak czy inaczej - jeśli się kiedyś spotkamy stawiam piwo, wino, mleko, zieloną herbatę czy co tam Waść preferuje :-)

  OdpowiedzUsuń