niedziela, 3 czerwca 2012

PRZYSTANEK WOODSTOCK '96

Na specjalną prośbę kolegi Jamesa817 taki zestaw.Składa się z 3 płyt CD,dzisiaj pierwsza reszta jak net pozwoli może jutro.

clik CD1


 clik CD2

 clik CD3

4 komentarze:

 1. Dzięki Piotyr za ten album. Mam nadzieję że kolejne 2 CD też będą :) A z tego co patrzyłem, to na tych 3 płytach są aż dwa kowery 'Enter Sandman' wiadomo kogo. Grał go Hunter i Gush,a kilka lat temu na Woodstocku grał go też bodajże Jelonek. Sandman to chyba najczęściej grany utwór na Przystanku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem czy to wina pogody czy neta ale strasznie tępo dzisiaj chodzi.Reszta będzie :) na pohybel...

  OdpowiedzUsuń
 3. "Przypomniało" mi się, że ja wtedy na tej edycji byłem. Z tego co pamiętam, to było to na terenach lotniska Dąbie.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Lotnisko_Szczecin-D%C4%85bie
  Czasem przejeżdżam obok tego "lotniska" Duży obszar, żadnych pasów startowych, jak to na rekreacyjnym lotnisku, porośnięty trawą. Szkoda, bo teren ma ogromny potencjał, leży na styku dwóch części Szczecina, prawo i lewobrzeża. Spokojnie mogłoby tu powstać centrum łączące północ Europy z południem, wschód i zachód. Ale sensownych pomysłów na to brak. Więc ludziska latają przez Berlin.
  Obok lotniska, jest przecudnej urody jezioro Dąbie, łączące się z Bałtykiem. Duże jezioro, świetne warunku do żeglowania. Też nie wykorzystany potencjał. Jak będziecie w okolicy, zapraszam nad owe jezioro. Nie będziecie zawiedzeni.
  Nie było lata, abym tam nie był. WARTO!

  OdpowiedzUsuń
 4. A to wydawnictwo, to z tych bardzo, bardzo średnich. Ale ma potencjał, jak z niego wyciąć, kiepskie fragmenty, a tych jest sporo, to spokojnie da się zrobić jedno dłuższe CD, tak około 60 minut.
  W wyniku takiej "wycinaki" mamy dobre CD do słuchania.

  OdpowiedzUsuń