niedziela, 10 czerwca 2012

PERSON

Kto tu namieszał?

Zakładam że będzie to dla wielu przypomnienie tego zapomnianego zespołu.Założył go Waldemar Kuleczka w 1991 roku po rozpadzie Papa Dance.Co ciekawe muzyka jest tu całkiem inna,owszem melodyjnie ale bardziej hard-rockowo.Klimaty SHOUT.I jeszcze jedna ciekawostka - na wokalu i gitarze Krzysztof Wałecki.To Ich druga płyta z 1993 roku.

clik

6 komentarzy:

 1. Dobry tytuł, nie przypadkowy jak sądzę wybór :)
  Nie widać tego, a i kolega nie napisał, że w tytułowym utworze solówkę zagrał główny kompozytor zespołu Sexteen, świętej pamięci już, niestety. No i oczywiście gościnie tutaj udziela się "niejaka" Katarzyna Szczot.
  Patrząc na całość, to taki bardzo wykalkulowany projekt był, starych wyjadaczy, ale chyba kompletnie nie chwyciło, ja przynajmniej ich nie pamiętam z tamtego okresu.
  Sympatycznie grają.
  Ciekawy wydawca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś tam można sobie doczytać z drugiej strony wkładki (jak się pobierze).Co do tego projektu to miało to być jednorazowe,jak co do czego to wydali 2 płyty a z tego co mi się obiło to jest i 3 tylko nie wydana.
  I jeszcze dość ciekawa opinia Wałeckiego który kiedyś powiedział że to całkiem nieudany projekt był :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A widzisz, nie zaskoczyłem, że Wałecki to również w Oddziale Zamkniętym śpiewał, też szału nie było, choć akurat płyta którą z nimi nagrał, nie była zła. Dobry głos. Ale ciekawszy jest tutaj Waldemar Kuleczka, kilka ciekawych projektów miał, ale znowu rynkowy sukces był, o ile, był bardzo średni.
  Ja kompletnie zapomniałem o tym zespole, i jak przypomniałeś, to coś zaczyna mi się przypominać. Oni dość popularni byli na początku lat 90, nagrania były granie w radio, chyba w pierwszym programie. Coś mi tak świta, że były sukcesy na listach przebojów.
  To był dziwny czas. Kompletny chaos na rynku płytowym. Jak patrzę na listy przebojów z tamtego okresu, to oczom nie wierzę. Albo zapomniałem, albo nigdy nie słyszałem, co najmniej połowy nagrań które wtedy były popularne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe czy żyje jeszcze Dyzio - królik Waldka Kuleczki - wtedy był w pełni sił. Tę płytę mam na CD, ale coś mi świta że jeszcze coś wydali.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak już pisałem to jest druga płyta,pierwsza to "Czas miłości" a podobno była jeszcze trzecia ale się już nie ukazała

  OdpowiedzUsuń
 6. Hi therе, I discovered your blog by way of Goоgle whilst searсhing
  for a similaг matter, your web sіte got hеre up, it seems to be great.
  Ι have bookmaгκed it in mу google booκmarκs.

  Ηellο there, just become aωarе of yοur ωeblog via Goοgle, and lοcatеԁ
  thаt it іѕ гeally infоrmаtіve.
  І am gonna be careful for brusѕels. I'll appreciate if you happen to proceed this in future. Many folks shall be benefited from your writing. Cheers!

  Also visit my web site :: megasuert.com

  OdpowiedzUsuń